بذر بازار شماره ماشین مالیات کسب درآمد

بذر: بازار شماره ماشین مالیات کسب درآمد درآمد مالی بازار خودرو

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اگر برجام اصلاح نشود، از توافق کنار می‌رویم / کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید می‌گوید در صورتی که تغییرات مد نظر دولت آمریکا در توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران اعمال نشود، واشنگتن از این توافق کناره‌گیری می‌کند.

اگر برجام اصلاح نشود، از توافق کنار می‌رویم / کاخ سفید

کاخ سفید: اگر برجام اصلاح نشود، از توافق کنار می رویم

عبارات مهم : ایران

سخنگوی کاخ سفید می گوید در صورتی که تغییرات مد نظر دولت آمریکا در توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران اعمال نشود، واشنگتن از این توافق کناره گیری می کند.

به گزارش فارس، سخنگوی کاخ سفید روز دوشنبه گفت در صورتی که تغییرات مد نظر دولت آمریکا در توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران انجام نشود، واشنگتن از این توافق کناره گیری می کند.

اگر برجام اصلاح نشود، از توافق کنار می‌رویم / کاخ سفید

«راج شاه» که در نشست خبری روزانه در جمع خبرنگاران صحبت می کرد، در پاسخ به سوالی راجع به گزارش رسانه های اسرائیلی راجع به بیانات «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی راجع به احتمال کناره گیری آمریکا از برجام، گفت: «آنچه می توانم به شما بگویم، این است که مدیر جمهور از ماه ژوئن که در این مورد صحبت کرد، به صراحت نظرش را راجع به این توافق گفته هست، در واقع از سال ها پیش.»

وی افزود: «او اعتقاد است که این یکی از بدترین توافق های بین المللی است که ایالات متحده تاکنون انجام داده هست. او اصرار دارد که تغییرات [در برجام] چه در سطح کنگره و با همکاری کنگره و چه با شرکای اروپایی، انجام گیرد. اگر این تغییرات صورت نگیرد، مدیر جمهور به صورت بالقوه آماده است که از این توافق کناره گیری کند.»

سخنگوی کاخ سفید می‌گوید در صورتی که تغییرات مد نظر دولت آمریکا در توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران اعمال نشود، واشنگتن از این توافق کناره‌گیری می‌کند.

کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل امروز گزارش داد که نتانیاهو در دیدار با وزیران خارجه آلمان و فرانسه گفته اعتقاد است که ترامپ به احتمال زیاد در موعد بعدی تمدید تعلیق تحریم های کشور عزیزمان ایران از برجام کنار می رود.

به گفته مقام های اسرائیلی، وی در این دیدار شروط ترامپ یعنی مرتبط شدن توافق با برنامه موشکی ایران، دسترسی بدون محدودیت به اماکن نظامی کشور عزیزمان ایران و برطرف سقف زمانی محدودیت غنی سازی کشور عزیزمان ایران را تکرار کرده و گفته در صورت عدم تحقق این شروط، آمریکا توافق هسته ای را ترک می کند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | برنامه موشکی ایران | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs