بذر بازار شماره ماشین مالیات کسب درآمد

بذر: بازار شماره ماشین مالیات کسب درآمد درآمد مالی بازار خودرو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دستورهای روحانی جهت مصارف ارزی دستگاه‌ها را بخوانید

جلسه ستاد اقتصادی دولت صبح پنجشنبه با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد و دستورالعمل های مرتبط با سیاست‌های اتخاذ شده است در خصوص مدیریت بازار ار

دستورهای روحانی جهت مصارف ارزی دستگاه‌ها را بخوانید

دستورهای روحانی جهت مصارف ارزی دستگاه ها را بخوانید

عبارات مهم : بازار

جلسه ستاد اقتصادی دولت صبح پنجشنبه با حضور حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهور برگزار شد و دستورالعمل های مرتبط با سیاست های اتخاذ شده است در خصوص مدیریت بازار ارز مورد بحث و بررسی و تصویب قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در این جلسه دستورالعمل های عملیاتی تدوین شده است بر اساس سیاست های مدیریت بازار ارز جهت مصارف مسافرتی، دانشجویی، درمانی و کلیه مصارف خدماتی و تجاری بعد از بحث و بررسی مورد تصویب قرار گرفت.

رئیس جمهور در این جلسه با تاکید بر تاثیر شفافیت و روشمند شدن تخصیص داده شده است ارز جهت مصارف گوناگون در ایجاد آرامش در بازار سرمایه گفت: باتوجه به مصوبات اخیر دولت در مدیریت بازار ارز ، تمامی دستگاه ها با محوریت بانک مرکزی باید دستورالعمل های عملیاتی مصارف ارزی کشور را به دقت اجرا کرده و این دستورالعمل ها جهت مصرف کنندگان متفاوت اعم از تجار، فعالان اقتصادی، دانشجویان، مسافران و سایر مصارف به شکلی دقیق تبیین و اجرا شود.

دستورهای روحانی جهت مصارف ارزی دستگاه‌ها را بخوانید

روحانی با اشاره به سیاست های اخیر دولت در مدیریت بازار ارز افزود: دستگاه های اقتصادی با همکاری دستگاه های نظارتی باید با استناد به دستورالعمل های ابلاغی ، با دقت و جدیت اجرای آن را دنبال کرده تا ضمن تسهیل در ارائه ارز ، در مسیر از بین بردن روشهای غیرقانونی و واسطه گری ها تلاش کنند.

رئیس جمهور با تشریح ابعاد سیاستهای تازه ارزی دولت گفت: مزیت سیاست تازه ارزی آن است که تولید کنندگان و واردکنندگان کالاهای موردنیاز کشور می توانند با اطمینان نسبت به آرامش در بازار و قیمت ارز، جهت آینده برنامه ریزی و تصمیم گیری کنند.

جلسه ستاد اقتصادی دولت صبح پنجشنبه با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد و دستورالعمل های مرتبط با سیاست‌های اتخاذ شده است در خصوص مدیریت بازار ار

روحانی افزود: با توجه به تامین همه ارزهای مورد نیاز تولیدات داخلی با قیمت اعلام شده است ، نگرانی ها نسبت به زیاد کردن قیمت کالاها برطرف شده است است.

واژه های کلیدی: بازار | سیاست | دستگاه | مدیریت | اقتصادی | حسن روحانی | رئیس جمهور | ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs